Издательский дом Весна Харьков

Шукачі скарбів. Навчально-методичний комплект з інформатики для 2-4 класів

Схвалено Міністерством освіти і науки України

Перейти з комп’ютером на «ти» учням початкової школи допоможе комплект з інформатики для 2–4 класу «Шукачі скарбів» (програма варіативного курсу розміщена у збірнику «Програми курсів за вибором для ЗОНЗ. 2–4 класи».— Тернопіль: Мандрівець, 2009), розроблений молодою авторкою Ольгою Вікторівною Коршуновою на основі пропедевтичної програми «Кроки до інформатики. Шукачі скарбів», рекомендованої мон україни (лист №1/11-6244 від 08.12.08р.). При створенні комплекту врахована специфіка вікової психології дітей — за його допомогою навчальний процес легко перетворюється на захоплюючу гру. Кожен крок уроку покликаний стимулювати пізнавальну діяльність та інтереси учня в доступній для їх віку формі. Комплект сприяє всебічному розвитку дитини й створює основу для успішного введення в середніх та старших класах основних понять інформатики.

Комплект «Шукачі скарбів» складається з:

  • навчально-методичного посібника з інформатики для 2–4 класів;
  • зошитів-конспектів для учнів 2–4 класів;
  • комп’ютерної навчальної програми «Скарбниця знань»™ (розповсюджується безкоштовно!!!)

«Кожний урок — це динамічна система, основними складовими якої є організаційний, дидактичний, психологічний, виховний та санітарно-гігієнічний аспекти. Урок не задля самого уроку, а задля того, щоб впливати на особистість учня».

витримка зі статті «Учні початкової школи в ролі «шукачів скарбів», газета «Освіта України», №27 від 10.04.09 р.,
Проценко Т.Г., начальник відділу електронних засобів навчання

Інформатика. Навчально-методичний посібникІнформатика. Навчально-методичний посібник
Автор: О. В. Коршунова
Формат: 200х140 мм,
60х84 1/16, м’яка, 368 с.

Посібник складається з 2 розділів. До першого увійшли програма «Кроки до інформатики. Шукачі скарбів», яка рекомендована мон україни (лист №1/11-6244 від 08.12.08р.), календарно-тематичне планування, приблизний розподіл навчального часу та запропоновані критерії оцінювання. Другий розділ містить методичні рекомендації з розгорнутим планом-конспектом уроків.


Зошити-конспекти учня містять завдання різного типу з розвитку логічного та алгоритмічного мислення, завдання, що сприяють оволодінню практичними навичками роботи з комп’ютером, а також вкладки з контрольними роботами.

Навчальні ситуації, які наведені в робочих зошитах, тісно пов’язані з життям сучасної початкової школи. Вони будуть корисні для дитини в повсякденному житті. 
Вкладки до зошитів з контрольними роботами спрощують роботу вчителя під час оцінювання навчальних досягнень учнів.

Зошит з інформатики 2 кл.
Зошит з інформатики 2 кл.
Автор: О. В. Коршунова

Формат: 235х165 мм,
70х100 1/16, м’яка, 64 с.

Зошит з інформатики 3 кл.
Зошит з інформатики 3 кл.
Автор: О. В. Коршунова
Формат: 235х165 мм,
70х100 1/16, м’яка, 80 с.

Зошит з інформатики 4 кл.
Зошит з інформатики 4 кл.
Автор: О. В. Коршунова
Формат: 235х165 мм,
70х100 1/16, м’яка, 80 с.


Використовуючи навчальну комп’ютерну програму «Скарбниця знань»™, учні отримують навички роботи з мишею та клавіатурою. Комп’ютерна «подорож» організована для кожного класу у вигляді мапи з зупинками, назви яких відповідають темам програми. Цей ігровий елемент викликає у дітей додатковий інтерес та підвищує мотивацію до навчання.

Інсталяція програми дуже проста й зручна, не вимагає від вчителя додаткових професійних знань та навичок.

Комп’ютерна навчальна програма «Скарбниця знань»
Комп’ютерна навчальна програма «Скарбниця знань»
Автор: Коршунова О. В.

Завантажити безкоштовно 

Увага! Перед тим як скачати комп’ютерну навчальну програму «Скарбниця знань», ознайомтесь з наступною інформацією.

Комп’ютерна навчальна програма з інформатики для 2–4 класів «Скарбниця знань» схвалена Міністерством освіти і науки України.

Усі авторські права на комп’ютерну навчальну програму з інформатики для 2–4 класів «Скарбниця знань» належать видавництву «Весна» (Свідоцтво Державного департаменту інтелектуальної власності від 26.11.2008р. № 26651 про реєстрацію авторського права на твір).

«Скарбниця знань» є зареєстрованою торговою маркою, усі права на яку належать видавництву «Весна».

Комп’ютерна навчальна програма з інформатики для 2–4 класів «Скарбниця знань» спеціально розроблена для роботи з «Навчально-методичним посібником з інформатики для 2–4 класів» видавництва «Весна» та з зошитами-конспектами для 2, 3, 4 класів видавництва «Весна».

«Навчально-методичний посібник з інформатики для 2–4 класів» та зошити-конспекти для 2, 3, 4 класів видавництва «Весна» схвалені Міністерством освіти і науки України.

Використання будь-яких інших навчальних чи методичних матеріалів разом з комп’ютерною навчальною програмою з інформатики для 2–4 класів «Скарбниця знань» заборонені і будуть вважатися як порушення авторських прав.

Створення будь-яких навчальних і методичних матеріалів для роботи з комп’ютерною навчальною програмою з інформатики для 2–4 класів «Скарбниця знань», або матеріалів, з якими може працювати комп’ютерна навчальна програма з інформатики для 2–4 класів «Скарбниця знань», суворо заборонено і буде вважатися як порушення авторських прав.

Будь-яке комерційне використання даної програми заборонено.

У випадку порушення авторських прав, що належать видавництву «Весна» до порушників буде вжито усіх заходів для притягнення до юридичної відповідальності, встановленої цивільним, адміністративним або кримінальним законодавством України.

Скачування комп’ютерної навчальної програми з інформатики для 2–4 класів «Скарбниця знань» означає надання Вами згоди дотримуватись викладених вище правил та зобов’язання не використовувати програму в незаконних або комерційних цілях.