Договір публічної оферти

 

Цей Договір-оферта (далі по тексту – Договір) являє собою відкриту пропозицію (Оферту) укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, і регулює відносини між інтернет-магазином https://vesna-books.com.ua/( далі по тексту – Продавець), з однієї сторони, і Користувачем (також іменований далі – Покупець), з іншої сторони, разом іменовані «Сторони».

 

 1. 1. ПОНЯТТЯ І ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. У цієї оферти, якщо контекст не вимагає іншого, нижченаведені терміни мають наступні значення:

«Товар» – книжки, посібники, словники, довідники, навчальна та методична література, література для всебічного розвитку, тощо;

«Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом вчинення електронного правочину.

«Продавець» – компанія, що використовує платформу інтернет-магазину для реалізації товарів, представлених на Інтернет-сайті.

«Покупець» – фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

«Замовлення» – вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведення оплати.

 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Цей Договір (далі – Договір) є публічною офертою.

2.2. Сторонами Договору є Продавець, з одного боку, і Покупець, з іншого боку, які далі іменуються окремо – Сторона, а разом – Сторони.

2.3. Згідно з Цивільним Кодексом України, у разі прийняття викладених в Оферті умов та оплати послуг фізична або юридична особа, яка провадить акцепт цієї Оферти стає Покупцем (акцепт Оферти рівносильний укладенню Договору на умовах, викладених в Оферті). Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця

2.4. Продаж товарів згідно цього Договору здійснюється Продавцем на адресу фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.

 

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується оплатити та прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині , у тому числі: https://vesna-books.com.ua/

– добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині https://vesna-books.com.ua/

– самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині https://vesna-books.com.ua/

– оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині https://vesna-books.com.ua/.

– обробка та доставка замовлення Покупцю у власність на умовах Інтернет-магазину https://vesna-books.com.ua/.

3.2. Даний Договір вважається прийнятим та укладеним між Сторонами з моменту внесення оплати за послуги, що надаються на умовах цього Договору.

3.3. Покупець погоджується з умовами угоди та Політики конфіденційності, передбачених на сайті https://vesna-books.com.ua/, а також зобов’язується виконувати їх.

3.4. Продавець має право в односторонньому порядку змінювати положення цього Договору, виклавши їх у новій редакції на сайті https ://vesna-books.com.ua/.

 

 1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

 

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину  https://vesna-books.com.ua/наявний, а також розмістити замовлення на товар за індивідуальним дизайном.

4.2. Кожна позиція може бути представлена у замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов’язаний поінформувати Покупця (по телефону або через електронну пошту).

4.4. Покупець може оформити замовлення через форму кошика»  інтернет-магазину https://vesna-books.com.ua/

4.5. Термін формування замовлення – від 2 до 7 робочих днів з моменту оформлення заявки для замовлення товарів з сайту інтернет-магазину  https://vesna-books.com.ua/ і 10-30 робочих днів у разі розміщення замовлення по індивідуальному дизайну.

У разі, якщо замовлення оформлене у вихідний або святковий день, строк формування починається з першого робочого дня після вихідного.

 

 1. ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Покупець оплачує Замовлення за допомогою сервісів – Online платіж Webmoney,  Приват24.

5.2. Покупець оплачує Замовлення на умовах 100% передоплати.

 

 1. СТРОК, ВАРТІСТЬ ТА УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ

6.1. Доставка замовлення здійснюється Продавцем допомогою поштової або кур’єрської служби: Укрпошта ,«Нова Пошта» після фактичної оплати товару за правилами зазначених вище служб.

6.2. Доставка товарів з розділу «Магазин» сайту https://vesna-books.com.ua/

6.3. Доставка товарів, виготовлених за індивідуальним дизайном, здійснюється за рахунок Покупця, згідно з тарифами поштової або кур’єрської служби.

6.4. Витрати, пов’язані з митними та податковими зборами, пов’язані з доставкою за межі України, несе Покупець.

6.5. У разі неможливості з боку Покупця отримати доставлений товар у строки, встановлені поштової або кур’єрської службою, платне зберігання або повторна доставка товару здійснюється за рахунок Покупця.

6.6. У разі повторного неотримання товару Покупцем, з причин, не залежних від Продавця, діють умови, зазначені в пункті 6.5. При цьому 100% передоплата, здійснена Покупцем, не повертається.

 

 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

 

7.1. Продавець зобов’язаний:

 • виконувати умови цього Договору;
 • виконувати замовлення Покупця у разі здійснення оплати від останнього;
 • передати Покупцеві товар у відповідності з обраним зразком в Інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору.
 • перевірити якісні і кількісні характеристики товару під час його упаковки на складі Продавця.

7.2. Продавець має право:

 • в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.3. Покупець зобов’язаний:

 • своєчасно оплатити і отримати замовлення на умовах цього договору.

7.4. Покупець має право:

 • оформити замовлення в Інтернет-магазині;
 • вимагати від Продавця виконання умов цього Договору;

 

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

 

8.1. За порушення умов Договору Сторони несуть відповідальність, встановлену Договором та/або чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

 • змінений зовнішній вигляд Товару;
 • за незначне невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно за різної колірної передачі моніторів персональних комп’ютерів окремих моделей;
 • за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення;
 • за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення і доставку товару), які відбуваються з причин, які знаходяться поза сферою його контролю;
 • за шкоду, заподіяну Споживачу внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині

8.3. Покупець у повному обсязі несе відповідальність за достовірність відомостей, зазначених Покупцем.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і відвернути розумними способами.

8.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

8.6. Покупець, замовляючи товари з індивідуальним дизайном, гарантує, що він не має наміру використовувати продукцію в неправомірних цілях, і в суперечності з чинним законодавством, у т. ч. з комерційним використання логотипів і товарних знаків, права на які він не володіє. У разі порушення авторських прав третіх осіб, відповідальність пов’язану з даним порушенням повністю несе Покупець.

8.7. Покупцеві, Відвідувачеві сайту заборонено будь-яке копіювання матеріалів, фотографій, малюнків інтернет-магазину, виготовлення будь-яких виробів на основі цих фотографій і малюнків з метою продажу перепродажу третім особам. Винятком є товари, виготовлені за індивідуальним дизайном з використанням вихідних матеріалів Покупця, авторськими правами на які він володіє.

 

 1. ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

 

9.1. Повернення товару в Інтернет-магазин провадиться відповідно до чинного законодавства України (стаття 9 Закону України «Про захист прав споживачів» ).

9.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

9.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Продавець повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцю.

9.4. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», розділ 2, стаття 13, пункт 5, не підлягають поверненню товари, виготовлені за індивідуальним замовленням Покупця.

 

 1. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ:

 

10.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має пошкодження, як зовнішні, так і внутрішні, відсутність додатків( якщо такі передбачені посібником),тощо.. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну, упаковки або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неякісності або нефункціональності Товару.

10.2. Зовнішній вигляд та комплектність Товару, а також комплектність всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент отримання Товару.

10.3. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності і товарному вигляду не приймаються.

10.4. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, і інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».

10.5. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред’явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).

10.6. У разі оплати Покупцем митного збору, податку на імпорт, а також податку на додану вартість при замовленні на суму, яка перевищує 100 EUR (включаючи вартість доставки) в гривневому еквіваленті на дату перетину митного кордону України, дані платежі компенсації не підлягають.

 

Продавець не несе відповідальності за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передання Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування чи зберігання товару, дій третіх осіб, випадку або непереборної сили.

 

 

 1. СТРОК ДІЇ ТА ЗМІНА УМОВ ОФЕРТИ

 

11.1. Оферта набуває чинності з моменту розміщення її на сайті і діє до https://vesna-books.com.ua/моменту відкликання Оферти Продавцем.

11.2. Продавець залишає за собою право вносити зміни в умови Оферти (у тому числі у вартість) та/або відкликати Оферту в будь-який момент на свій розсуд. У разі внесення змін до Оферти, такі зміни набувають чинності з моменту розміщення зміненого тексту Оферти на сайті https://vesna-books.com.ua/ , якщо інший термін вступу змін в силу не визначено додатково при такому розміщенні.

 

 1. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ

 

12.1. Акцепт Оферти Покупцем, вироблений, згідно п. 2.2 Оферти, створює Договір на умовах Оферти.

12.2. Договір набирає чинності з моменту акцепту  Оферти Покупцем і діє до моменту закінчення гарантійного терміну, Встановленого продавцем.

 

 1. РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ

 

13.1. Договір може бути розірваний за згодою Сторін в будь-який час.

13.2. Продавець має право розірвати договір в односторонньому порядку.

 

 1. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

 

14.1. Персональні дані Користувача/Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297-VI «ПРО захист персональних даних».

14.2. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім’я, адреса електронної пошти, номер контактного телефону та пароль для доступу до Сайту.

14.3. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, у тому числі і в цілях просування Продавцем товарів і послуг.

14.4. Продавець використовує персональні дані Користувача/Покупця:

 • для реєстрації Користувача на Сайті;
 • для виконання своїх зобов’язань перед Користувачем/Покупцем;
 • для оцінки та аналізу роботи Сайту;
 • для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

14.5. Продавець має право відправляти інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення на електронну пошту і мобільний телефон Користувача/Покупця з його згоди. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача/Покупця про замовлення та етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

14.6. Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

14.7. Продавець не несе відповідальності за інформацію, надані Користувачем/Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

 

 1. ДОДАТКОВІ УМОВИ

 

15.1. Інтернет-магазин на офіційному інтернет-сайті https://vesna-books.com.ua/ має право у відповідності із законодавством України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару. Продавець має право переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов’язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

15.2. Інтернет-магазин та надаються сервіси можуть тимчасово частково або повністю недоступні через проведення профілактичних чи інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

15.3. До відносин між Користувачем/Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

15.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача/Покупця він повинен звернутися до Продавця за телефоном або іншим доступним способом. Усі виникаючі суперечки, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди спір буде переданий на розгляд в судовий орган у відповідності з чинним законодавством України і виключно на території України.

15.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.