Доставка

Самовивіз зі складу.

Мінімальна сума замовлення 100 грн.
При сумі замовлення понад 1000 грн доставка оплачується відправником. Відправлення  відвантажуються 3 раза на тиждень – у понеділок, середу та п’ятницю.
Це стосується всіх замовленнь оплата та підтвердження яких були здійснені не пізніше 12.00 годин дня.
Ті замовлення, які були оплачені, або відправлені фото підтвердження оплати пізніше зазначеного часу, будуть автоматично відправлені наступного дня.

* Доставка замовлень здійснюється виключно компанією НОВА ПОШТА після оплати. З питаннями звертайтеся до оператора: (096) 600-55-44,  (099) 492-70-64

Оплата

Оплата здійснюється по передоплаті через LiqPay або на картку ПриватБанку. Після оформлення замовлення, яке не було сплачено через систему LiqPay – чекайте листа на вашу електронну адресу ( яку ви зазначили в замовленні), або повідомлення в Viber, з деталями оплати та відправлення вашого замовлення.
Всі оплачені замовлення за допомогою LiqPay – будуть відправлені автоматично у найближчу суботу. Після оплати, якщо є така змога,  просимо надіслати копію (фото) чека на електронну скриньку contact@vesna-books.com.ua   із зазначенням  вашого прізвища або передзвонити по розміщеним  на сайті телефонам протягом двох днів.

Ціни на сайті можуть змінюватися. Уточнюйте ціну за допомогою прайсу, який можливо скачати  на головній сторінці.

Повернення

Звертаємо вашу увагу на те, що повернення замовлення відбувається за рахунок замовника, витрати замовника на оплату послуг Нової Пошти – не відшкодовуються!
Повернення коштів відбувається на карту – автоматично протягом 3-х банківських днів з моменту отримання товару належної якості.
Місто, номер відділення та прищвище отримувача з’ясовується особисто за допомогою повідомлення в viber 099 492 70 64 (понеділок – п’ятниця з 9.00-17.00, субота та неділя – вихідний)

Розрахунок вартості
доставки

   грн
   Вартість доставки
   вагою кг
   Детальний розрахунок
   Вибачте! З технічних причин ми не змогли розрахувати Вартість посилки