Доставка

Самовивіз зі складу.

Мінімальна сума замовлення 100 грн.
При сумі замовлення понад 1000 грн доставка оплачується відправником. В зв’язку з підвищеним попитом на книжкову продукцію в період з 20.08.20 року – 31.03.21 року – відправлення будуть відвантажуватися 1 раз на тиждень – у середу.
Це стосується всіх замовленнь оплата та підтвердження яких були здійснені не пізніше 12.00 годин кожної середи.
Ті замовлення, які були оплачені, або відправлені фото підтвердження оплати пізніше зазначеного часу, будуть автоматично відправлені наступної середи.

* Доставка замовлень здійснюється виключно компанією НОВА ПОШТА після оплати. З питаннями звертайтеся до оператора: (096) 600-55-44,  (099) 492-70-64

Оплата

Оплата здійснюється по передоплаті на картку ПриватБанку 5169 3305 1838 8175 на ім’я Співак Майя Вадимівна.Після оформлення замовлення, яке не було сплачено через систему LigPay – чекайте листа на вашу електронну адресу ( яку ви зазначили в замовленні), або повідомлення в Viber, з деталями оплати та відправлення вашого замовлення.
Всі оплачені замовлення за допомогою LigPay – будуть відправлені автоматично у найближчу суботу. Після оплати, якщо є така змога,  просимо надіслати копію (фото) чека на електронну скриньку contact@vesna-books.com.ua   із зазначенням  вашого прізвища або передзвонити по розміщеним  на сайті телефонам протягом двох днів.

Ціни на сайті можуть змінюватися. Уточнюйте ціну за допомогою прайсу, який можливо скачати  на головній сторінці.

Повернення

Звертаємо вашу увагу на те, що повернення замовлення відбувається за рахунок замовника, витрати замовника на оплату послуг Нової Пошти – не відшкодовуються!
Повернення коштів відбувається на карту – автоматично протягом 3-х банківських днів з моменту отримання товару належної якості.
Місто, номер відділення та прищвище отримувача з’ясовується особисто за допомогою повідомлення в viber 099 492 70 64 (понеділок – п’ятниця з 9.00-17.00, субота та неділя – вихідний)

Розрахунок вартості
доставки

   грн
   Вартість доставки
   вагою кг
   Детальний розрахунок
   Вибачте! З технічних причин ми не змогли розрахувати Вартість посилки