Шановні методисти, вчителі, учні!

Каталог 2017
Завантажити Каталог.pdf
Завантажити Прайс.xls

Видавничий дім Весна пропонує Вашій увазі широкий асортимент навчально-методичної літератури.

При підготовці кожного видання — чи то тлумачний словник або робочий зошит, — узяті до уваги всі складові якісної навчальної літератури: від відповідності освітнім програмам до зручності у використанні. Багато видань схвалено МОН України й високо оцінено українськими педагогами.

Величезну увагу «Видавничий дім Весна» приділяє маленьким учням, створюючи для них літературу на ґрунті інноваційних освітніх технологій. Це серії «Позакласне читання» і «Сходинками знань», а також «Словник+довідник. Початкова школа. Українська мова». А комплект з інформатики «Шукачі скарбів», ледве з’явившись на ринку, відразу зайняв «топову» позицію і заповнив дефіцит навчально-методичного забезпечення, украй необхідного у початковому курсі інформатики.

Література для середньої і старшої школи зорієнтована не лише на школярів, але й на вчителів і фахівців різних галузей знань.

Серія словників «Словникова скарбничка»® допомагає не просто опановувати рідну мову, а й розширювати і розвивати її. «Словник труднощів української мови» — перше у своєму роді видання на вітчизняному книжковому ринку для тих, хто хоче досягти високого рівня культури мови.

Унікальною і в той же час зручною структурою відрізняється шкільна серія «Практичний довідник», у якій вперше гармонійно сполучені повний теоретичний курс і практичні вправи з прикладами їх розв’язань, а також завдання для самоконтролю і відповіді до них. За короткий термін серія «Практичний довідник» стала найпопулярнішою на ринку довідників. У комплексі з зошитами «ЗНО: тренувальні вправі» ця лінійка — кращий помічник при підготовці старшокласників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання практично за всіма шкільними предметами.

Серія «Тест-контроль» також побудована у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, що дозволяє учням вже з 5-го класу орієнтуватися в тестових завданнях і отримувати навички безпомилкового заповнення бланків відповідей у форматі ЗНО.

З питань придбання книжок звертайтеся до відділу реалізації за тел. (057) 755 41 90, ел.скринька: vesna-books@i.ua, opt@vesna-books.com.ua