Шановні методисти, вчителі, учні!

Завантажити Каталог.pdf
Завантажити Прайс.xls

Видавничий дім Весна пропонує Вашій увазі широкий асортимент навчально-методичної літератури.

При підготовці кожного видання — чи то тлумачний словник або робочий зошит, — узяті до уваги всі складові якісної навчальної літератури: від відповідності освітнім програмам до зручності у використанні. Багато видань схвалено МОН України й високо оцінено українськими педагогами.

Величезну увагу «Видавничий дім Весна» приділяє маленьким учням, створюючи для них літературу на ґрунті інноваційних освітніх технологій. Останьою новинкою видавництва став комплект “Природознавство. Навчальні проєкти. Екскурсії” Зої Хитрої (однієї з кращих фахівців-практиків із природознавства у початковій школі). Комплект складається з друкованих зошитів для учнів та супровідної інформаційної підтримки через мережу інтернет. Через Q-код, що є на сторінках зошита, учні можуть потрапити на сайт видавництва, де знайдуть корисну інформацію для підготовки до уроку. Для вчителів розроблено цікаві різнопланові сценарії уроків.

Література для середньої і старшої школи зорієнтована не лише на школярів, але й на вчителів і фахівців різних галузей знань.

Серія словників «Словникова скарбничка»® допомагає не просто опановувати рідну мову, а й розширювати і розвивати її. «Словник труднощів української мови» — перше у своєму роді видання на вітчизняному книжковому ринку для тих, хто хоче досягти високого рівня культури мови.

Унікальною і в той же час зручною структурою відрізняється шкільна серія «Практичний довідник», у якій вперше гармонійно сполучені повний теоретичний курс і практичні вправи з прикладами їх розв’язань, а також завдання для самоконтролю і відповіді до них. За короткий термін серія «Практичний довідник» стала найпопулярнішою на ринку довідників. У комплексі з зошитами «ЗНО: тренувальні вправі» ця лінійка — кращий помічник при підготовці старшокласників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання практично за всіма шкільними предметами.

Серія «Тест-контроль» також побудована у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, що дозволяє учням вже з 5-го класу орієнтуватися в тестових завданнях і отримувати навички безпомилкового заповнення бланків відповідей у форматі ЗНО.

З питань придбання книжок звертайтеся до відділу реалізації за тел. (057) 755 41 90, ел.скринька: vesna-books@i.ua, opt@vesna-books.com.ua