Шановні вчителі!

На цій сторінці розміщена література, яка стане вам у пригоді під час планування  проведення уроків.

Останьою новинкою видавництва «Видавничий Дім Весна» став комплект “Природознавство. Навчальні проєкти. Екскурсії” Зої Хитрої (однієї з кращих фахівців-практиків із природознавства у початковій школі). Комплект складається з друкованих зошитів для учнів та супровідної інформаційної підтримки через мережу інтернет. Через Q-код, що є на сторінках зошита, учні можуть потрапити на сайт видавництва, де знайдуть корисну інформацію для підготовки до уроку. Для вчителів розроблено цікаві різнопланові  уроки – сценарії  ” Інтегрований курс. Проектна діяльність Природознавство. 2 клас”, які  можна   придбати у електронному вигляді у форматі pdf на цій сторінці.

До серії зошитів для самостійних і контрольних робіт з української мови та літератури “Тест – контроль”(старша школа)  для вчителів розроблено методичні додатки, які містять календарне планування уроків, тексти контрольних переказів, диктантів, оріентовні теми до контрольних творів, тощо.

До серії зошитів з контрольними роботами  для підготовки до державної підсумкової атестації (початкова школа) для вчителів пропонуються відповіді по українскій мові, математики та літературному читанню. Їх можна завантажити безкоштовно  у електронному вигляді в форматі pdf на цій сторінці.

Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити
Закрити

З питань придбання книжок звертайтеся до відділу реалізації за тел. (057) 760 23 89, ел.скринька: contact@vesna-books.com.ua, opt@vesna-books.com.ua